ویلچر برقی را می توان به دو دسته تاشو و مبله تقسیم کرد. این باعث می شود قیمت ویلچر برقی بالا باشد. یکی از ویژگی های اصلی این محصول استفاده از موتورهای تایوانی است و البته دومین ویژگی این محصول این است که چرخ های بزرگ قرار گرفته در پشت ویلچر بزرگ و مناسب برای استفاده در خیابان است.

ویلچر برقی

محصولات ژاپنی همیشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده اند و می دانیم که از نظر کیفیت آنقدر مطلوب هستند که قابل مقایسه با محصولات چینی و بسیاری از کشورهای دیگر نیستند.

یکی دیگر از مشکلات ویلچرهای برقی موجود، زمان شارژ طولانی آنها است. ویلچرهایی که توسط شخص دیگری هل داده می شوند دارای چرخ های عقب کوچک هستند. معمولا این نوع ویلچرها تاشو هستند و می توان آنها را در صندوق عقب خودرو قرار داد. کاربران می توانند از هر دو دست، دو پا یا یک دست و یک پا برای حرکت استفاده کنند.

اگر از پاهای خود برای به حرکت درآوردن ویلچر استفاده می کنید، ارتفاع صندلی نسبت به کف یک ویژگی مهم برای دستیابی به حداکثر تحرک است. باید در نظر گرفته شود.

آیا از مهارت‌های ویلچر برقی کودک خود خجالت می‌کشید؟ در اینجا چه باید کرد

باید بتوانید از چوب یا فرمان استفاده کنید. 1- ویلچر معمولی باید از نظر بدنه اصلی دوام خوبی داشته باشد تا در هنگام برخورد با موانع به راحتی آسیب نبیند. ویلچرهای برقی مبله: ویلچرهای برقی مبله به داشتن صندلی های مبل مانند بسیار راحت و نرم معروف هستند که معمولاً با وزن زیاد و نداشتن قابلیت تاشو مشخص می شوند.

وقتی صحبت از ویلچر برقی تاشو می شود، انواع مختلفی وجود دارد که کل صندلی قابل جابجایی است و کودک می تواند از روی زمین به سمت صندلی حرکت کند.

ویلچر برقی

ویلچر برقی تاشو

هدف از تولید این محصولات افزایش راندمان و کاهش مصرف انرژی کاربر در هنگام حرکت چرخ ها می باشد. هر کدام از این اجزا به اشکال و انواع مختلفی در بازار عرضه می شوند. استفاده کنندگان از ویلچر برقی می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و مترو استفاده کنند و استفاده از وسایل حمل و نقل خصوصی آزادی عمل بیشتری را در حمل و نقل به شما می دهد.

اگر اطلاعات فنی را با دقت بیشتری بررسی کنیم، به این نتیجه می رسیم که یک فرد با وزن حدود 60 کیلوگرم و در خیابان های هموار می تواند از این ویلچر استفاده کند، اما اگر شیب خیابان کمی نامتعارف باشد، موتورهای 120 وات به اندازه کافی دارند. گشتاور به آنها افزایش ایجاد نمی کنند.

اگر به دنبال عصایی با ارتفاع مناسب هستید، می توانید از عصای قابل تنظیم ارتفاع استفاده کنید. در اولین استفاده از درمانگر خود بخواهید راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد. ویلچر برقی ساکن یکی از وسایلی است که هم به صورت الکتریکی ثابت و هم حرکت الکتریکی دارد.

خرید ویلچر برقی

بهتر است قبل از خرید ویلچر برقی آن را امتحان کنید.کاربران می توانند بفهمند که کدام نوع برای آنها مناسب تر است و کنترل بهتری دارد. ویلچر مسافرتی برقی آمریکایی یکی از بهترین محصولات موجود در ایران است. این یک سفارش آمریکایی است، به این معنی که در چین ساخته شده است، اما مستقیماً تحت نظارت کارشناسان آمریکایی است. این ویلچر به دلیل داشتن مواد آلیاژی آلومینیومی به دلیل دوام خود شناخته شده است. از آن جمله می توان به ویلچر Star120 و ویلچرهای ساخت فراتک اشاره کرد.